O nás

     Původní Papaya Agency Cz vznikla okolo roku 2000 v Pardubicích, jako ryze česká eroticko-modelingová agentura. Náplní její činnosti bylo především vyhledávání nových, zajímavých lidí, kteří mají zájem pracovat v těch oblastech erotiky, které si sami dobrovolně zvolí a zajištění pracovních příležitostí pro tyto osoby od našich tuzemských, ale především zahraničních obchodních partnerů.
     Od roku 2000 prošla naše agentura rozsáhlými změnami, až do dnešní podoby, kdy se snažíme naši činnost výrazně rozšiřovat a klademe mnohem větší důraz na image naší společnosti a tím i na maximální spokojenost našich modelek a modelů a všech našich obchodních partnerů. Dobré jméno naší společnosti, důvěryhodnost a spokojenost všech našich spolupracovníků je tou nejdůležitější věcí pro další zdárný rozvoj a úspěch naší firmy.
Pokud jste se rozhodli pro spolupráci s námi a stát se součástí naší společnosti, cítíme naší povinností vytvořit si s Vámi takové vzájemné vztahy, které by byly postaveny na vzájemné důvěře a spolehlivosti a které by vedly k co nejkvalitnější spolupráci a tedy co nejlepším pracovním výsledkům a výdělkům. Váš úspěch je tedy i naším úspěchem a tou nejlepší vizitkou a reklamou naší společnosti, kterou si jen můžeme přát.
     Vzhledem k tomu, že jste se rozhodli pro práci v tak choulostivém oboru, jakým erotika bezesporu je, je naší povinností garantovat Vám po dobu naší spolupráce vaši absolutní diskrétnost a vaši maximálně možnou anonymitu. Rovněž jsme připraveni řešit jakékoliv případné problémy, které by naší spolupráci bránily a rádi také uvítáme jakékoliv nápady, podněty a připomínky ke zlepšení naší činnosti.
     Od poloviny roku 2015 je Papaya Agency Cz součástí naší nové společnosti – Papaya Company Cz, kde funguje jako jedna z jejích divizí. Tím je připravena na další rozsáhlé rozšiřování své činnosti, které bude postupně realizováno v podobě dalších, úzce spolupracujících divizí, z nichž každá by měla být orientována na jednu konkrétní činnost. Všechny tyto divize by pak měly společně tvořit kompletní síť celé naší společnosti, kterou chceme postupně vytvořit. Tím, že jste se již dnes rozhodli pro spolupráci s námi, můžete být těmi, kteří se realizace tohoto našeho cíle osobně zúčastní a pomohou nám jej dosáhnout. Jsme si vědomi Vámi svěřené důvěry a uděláme vše pro to, abychom ji nezklamali.

Děkujeme Vám…

                          za společnost Papaya Company Cz

                                    Radek Rozsypal

                                    majitel agentury